Detalji ponude

Usluga:
All Inclusive
Soba:
Ponuda - Vincci Marillia Hotel ****




Vincci Marilla Hotel ****
LOKACIJA: Hotel se nalazi u Jasmin Hamametu, direktno na plaži na kojoj ima svoje ležaljke i suncobrane. Od marine je udaljen oko 2km i stiže se lepom šetnjom duž plaže ovog letovališta. Od Hamameta je udaljen oko 13km. Aerodorm u gradu Tunis udaljen je 75km, dok je aerodrom u Monastiru udaljen 96 km.
HOTELSKA PONUDA: Recepcija 24h, hotel ima 3 sprata, glavni restoran, restoran sa terasom, lobi bar, maorski kafe, bar sa terasom, dva otvorena bazena, dečiji bazen, terasu, dečiji klub, spa centar, besplatnu teretanu. WIFI zonu u lobiju. (besplatno).
SMEŠTAJ: Hotel ima 352 sobe, sve sobe imaju: centralnu klimu, kupatilo tuš wc, telefon, satelit tv, balkon ili terasu, sef u sobi, fen za kosu, mini bar.
USLUGA: All inclusive na bazi švedskog stola
PROGRAM PUTOVANJA
- Prvi dan BEOGRAD – Tunis - sastanak putnika na aerodromu ""Nikola Tesla"" kod šaltera agencije SunLine Travel. Poletanje za Tunis. Sletanje na aerodrom i transfer do hotela. Smeštaj. Noćenje.
- Drugi do pretposlednjeg dana TUNIS – Boravak u hotelu i korišćenje odabrane usluge iz cenovnika.
- Poslednji dan Tunis – BEOGRAD - Transfer do aerodroma. Poletanje aviona za Beograd. Sletanje na aerodrom u Beograd.
U CENU PUTOVANJA JE URAČUNATO
- avio prevoz na relaciji Beograd - Tunis – Beograd
- transfer na relaciji aerodrom - hotel – aerodrome
- smeštaj u odabranom hotelu na bazi odabrane usluge AI (sve uključeno) ili HB (polupansion)
- usluge predstavnika agencije na destinaciji.
U CENU PUTOVANJA NIJE URAČUNATO
- avio troškovi (sa svim doplatama) - 89 eura
- dinarski deo aranžmana – 600 din (odrasla osoba), 300 din (dete do 12 godina)
- boravišna taksa 2 tnd za hotele 3* i 3 tnd za hotele 4* i 5* po osobi po danu. Plaćanje je na recepciji hotela od 01.11.2018. (maksimalno se naplaćuje 7 dana taksa).
- međunarodno zdravstveno osiguranje, SunLine preporučuje Wienner osiguranje
- fakultativni izleti i posete posebne usluge i individualni zahtevi
VAŽNE NAPOMENE
- cene za decu (prvo i drugo dete): važe samo u slucaju kada deca dele sobu sa dve odrasle osobe
- cena za treću odraslu osobu: važe za 3. i 4. odraslu osobu kada dele sobu sa još dve odrasle osobe
- za dete kada deli sobu sa jednom odraslom osobom i kada dvoje dece koriste zasebnu sobu
- popusti važe ze decu do 12 godina
- dete do 2 godine plaća 20 eur
- organizator putovanja ne snosi odgovornost u slučaju bilo kakvih promena vezano za let od strane avio kompanije ili otkazivanja leta
- obzirom da su vremena letova podložna promeni molimo putnike da tačan red letenja provere 24h pre polaska na put
- usled promena na monetarnom tržištu Organizator putovanja zadržava pravo korekcije cena
- uz ovaj program putovanja i cenovnik važe opšti uslovi putovanja Organizator putovanja od 25.01.2018. godine, koji su deo ugovora o putovanju
- svi navedeni iznosi su u eur i plaćaju se u dinarskoj protivvrednosti, po prodajnon kursu Raiffeisen banke za efektivu na dan plaćanja
- klijenti su dužni da se upoznaju sa programom I opštim uslovima putovanja Organizatora putovanja i da svojim potpisom na prijavi - obračunu daju saglasnost sa istim.
- svi navedeni iznosi su u eur i plaćaju se u dinarskoj protivvrednosti, po prodajnon kursu Raiffeisen banke za efektivu na dan plaćanja
- klijenti su dužni da se upoznaju sa opštim uslovima putovanja Organizatora putovanja i da svojim potpisom na prijavi - obračunu daju saglasnost sa istim.